wtorek, 17 maja 2011

Etno, eko czy edu?


Jozimama spieszy donieść, że wcale nie próżnuje... Choć może wielu sądzi, że skoro tutaj niewiele się dzieje, to Jozimama po prostu sobie leży i ładnie pachnie, albo - wprost przeciwnie - zbija bąki... Nic z tych rzeczy, Jozimama jak zawsze ciężko pracuje i rąk jej nie starcza ani czasu, aby skrobnąć choć kilka słów.

A to dlatego, że Jozimama postanowiła już po raz drugi odwiedzić stolicę i zabrać ze sobą swoją barwną ferajnę. Jeśli więc macie trochę wolnego czasu w niedzielę 22 maja i chcecie z bliska obejrzeć żyrafy, kontrastowe zabawki dla niemowląt, kolorowe piłki - wpadnijcie do Muzeum Etnograficznego w Warszawie na Etnokolekcję 2011 - Targi Zabawek Etno, Eko i Edu. Co prawda Jozimama nie ma pojęcia, do której kategorii się zalicza, ale może ktoś mądry ją odwiedzi i pomoże znaleźć odpowiedź na to nurtujące jej niewielki móżdżek pytanie.

To co, wpadnie ktoś, aby oświecić Jozimamę?


Etnokolekcja 2011PS: Jozimama przygotowuje też kilka nowości specjalnie na tę okazję. Ale to na razie tajemnica... Kto ciekaw, niech przybywa!


5 komentarzy:

 1. Jeżeli uda nam się wytrzeźwieć po sobotnim urodzinowym Piccolo (niektórym wolno spożywać procenty... chlip), to z przyjemnością wpadniemy zobaczyć Jozimamę w akcji i pokazać się w wersji nie-niemowlęcej.
  pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszamy! Jozimama przygotuje jakiś mały urodzinowy prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. super :) właśnie, bo czy mnie się zdaje czy pani Jozimama jest z Poznania?
  jeśli tak to czy u nas w stolicy wielkopolski też takie targowiska rękodzieła gdzieś, jakoś są???
  bo może by tak co zorganizować :)
  ja tak szukam i szukam i nie mogę się doszukać NIGDZIE NIC:(

  pozdrawiam wesoło
  szyjąca mama
  Agata

  OdpowiedzUsuń
 5. tak Jozimama jest z Poznania :)

  jedyne o czym mi wiadomo, to festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych na MTP - odbywa się co roku przed Bożym Narodzeniem http://festiwal.mtp.pl/pl/

  a i jeszcze o ile się nie mylę, rękodzieło można sprzedawać w ramach Babich Targów organizowanych przez Babiląd: http://babilad.pl/oferta.php?l=l2&s=3

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...