środa, 29 lutego 2012

Nowy przybysz


Kto obserwuje Jozimamę na Facebooku, to już może ją widział. A kto nie widział, to teraz ma okazję, by zobaczyć jedyną w swoim rodzaju zebrę w czerwone paski.

- Jak to w czerwone paski?!  - tak, Jozimama już słyszy te pytania i widzi zdziwione spojrzenia dorosłych. Nie umiecie sobie wyobrazić zebry w czerwone paski? A dzieci tak! A skoro one potrafią to Jozimama również.

Oto nasza bohaterka:

zebra

Jozimama ma nadzieję, że powitacie ją ciepło, bo jest trochę nieśmiała i przez swoją odmienność niepewna swej wartości. Jozimama jednak uważa, że w czerwieni jest jej do twarzy i w niczym nie ustępuje swoim czarno-białym siostrom. A Wy jak uważacie?


Zwierzaki Jozimamy w Studio Vena


Jeśli mieszkacie w Nowym Tomyślu albo kiedyś będziecie tam chociaż przejazdem, koniecznie wpadnijcie do Studio Vena. To nie tylko studio fotograficzne, ale również uroczy sklepik z ręcznie robionymi rzeczami dla dzieci. Zwierzaki Jozimamy poczuły się tam więc zupełnie jak w domu, zwłaszcza że dostały swoją własną skrzyneczkę:

Studio Vena
Fot. Jowita Wasielewska, studiovena.com

Najlepiej z całego towarzystwa poczuła się tam zielona żyrafa - oliwkowy kolor ścian i skrzynki idealnie komponuje się przecież z jej karnacją. Ale i pozostałym zwierzakom bardzo podoba się w Studio Vena. Pewnie dlatego, że z fotografii na ścianach i półkach spoglądają na nie dzieci. A ich towarzystwo ferajna Jozimamy lubi najbardziej na świecie.

Studio Vena
Fot. Jowita Wasielewska, studiovena.com

Teraz cierpliwie czekają na przygarnięcie - jeśli chcielibyście zaprosić któregoś ze zwierzaków do siebie do domu, wpadnijcie na ul. Kolejową 22 w Nowym Tomyślu. W Studio Vena można kupić żyrafy, słonie, zebry, a także termofory, woreczki z grochem, fasolą lub kaszą oraz kontrastowe zabawki dla niemowląt. Jozimama gorąco poleca zarówno sklepik, jak i jego facebookową stronę - koniecznie polubcie!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...